2018-10-15 | WARSZAWA
Partnerem serwisu jest:

Do czego są wykorzystywane płyty warstwowe laminowane?

News

Autor: Multimedia 4

bez tytulu

Wyprodukowanie wielu wyrobów byłoby po prostu niemożliwe bez zastosowania płyt warstwowych laminowanych. Ich bogata różnorodność sprawia, że są zaliczane do towarów wręcz niezbędnych w wielu gałęziach produkcji.

Płyty warstwowe laminowane a ich właściwości

Niewątpliwą zaletą płyt warstwowych laminowanych z jednej strony jest ich jakość, z drugiej natomiast wszechstronne możliwości wykorzystywania. Wyprodukowane z wysokogatunkowych materiałów płyty warstwowe laminowane są różnorodne, a co więcej, znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Świadczy o tym chociażby fakt, że mogą być stosowane w budownictwie oraz do wykonywania wszelkiego rodzaju prac remontowych, ze szczególnym uwzględnieniem ich roli w postaci paneli termoizolacyjnych. Doskonale sprawdzają się poza tym podczas wytwarzania drzwi i mebli, ponieważ są produktami doskonałej jakości.

Z jakich materiałów są produkowane płyty warstwowe laminowane?

Do produkcji płyt warstwowych laminowanych wykorzystuje się najlepszej jakości surowce, jednak do najczęściej stosowanych należy zaliczyć płyty z wypełnieniem LB THERM. Składają się przede wszystkim z pokrywy, która została wykonana z PVC, aluminium lub z wysokociśnieniowego laminatu HPL.

Wewnątrz płyt warstwowych laminowanych wykorzystuje się wypełnienia drzwiowe typu polistyren ekstrudowany XPS bądź poliuretan. Płyty warstwowe laminowane posiadają bogatą gamę kolorystyczną, która nie tylko ułatwia dokonanie wyboru, ale także sprawia, że istnieje możliwość dostosowania mebli lub drzwi do wystroju i klimatu wnętrza. Jest to równoznaczne z tym, że mogą one spełniać zarówno praktyczną, jak i estetyczną funkcję.

Płyty warstwowe laminowane wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi, a co więcej, użyte do ich produkcji materiały zapewniają im najwyższą jakość. To dzięki niej cieszą się ciągle rosnącym powodzeniem i zainteresowaniem. Są wytrzymałe, odporne na działanie nawet najbardziej niekorzystnych warunków zewnętrznych. Ich trwałość sprawia, że nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym.

Komentarz

Zostaw opinię

Platforma Dialogu Hurtowego
 Kontakty. Interesy. Pieniądze.

 

 

....tu zaczyna sie dobry biznes - zobacz