2018-10-15 | WARSZAWA
Partnerem serwisu jest:

Regały do magazynów

Handel

Autor: Multimedia 4

1

Uporządkowana przestrzeń to coś, co bardzo pomaga w codziennej pracy – dzięki temu staje się ona efektywniejsza i przyjemniejsza. Eliminacja chaosu pomaga w takiej właśnie organizacji.

Regały magazynowe idealnie sprawdzą się w każdej firmie, której działalność ściśle związana jest z logistyką czy przemysłem – te specjalizacje wymagają bowiem składowania towarów w odpowiednim miejscu. Regały magazynowe można podzielić na regały paletowe i półkowe. Montaż każdego z nich jest bardzo prosty i nie wymaga dodatkowych narzędzi.

 

Systemy regałowe firmy https://www.abrack.pl/ są zaprojektowane z uwzględnieniem obowiązujących standardów oraz potrzeb różnych klientów. Regały te są najpopularniejszą formą składowania palet. Taki system pozwala na nieograniczony dostęp do każdej palety. To sprawia, że pracownicy mogą szybko i sprawnie wykonywać swoje obowiązki, podnosząc tym samym swoją wydajność w czasie pracy. Regały są przeznaczonego dla każdego rodzaju towaru, jest to więc rozwiązanie bardzo uniwersalne. Jeśli zaś idzie o budowę standardowych regałów paletowych, to składają się one z elementów pionowych, czyli ram, a także z elementów poziomych, czyli belek.

 

Regały półkowe firmy  https://www.abrack.pl/ to wysokiej jakości modułowe systemy regałowe, które bardzo łatwo poddają się wszelkim modyfikacjom, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta, różnych kubatur pomieszczeń. Ów system pozwala na magazynowanie dużej liczby towarów. Szeroka oferta dostępnych na stronie akcesoriów i dodatkowych elementów sprawia, że uporządkowanie różnych towarów przychodzi z łatwością. Montaż regałów przebiega szybko i sprawnie dzięki bezśrubowym specjalistycznym połączeniom, nie ma potrzeby inwestowania w dodatkowe, pochłaniające koszty narzędzia. Regał można modyfikować według potrzeb klienta oraz rozbudowywać o nowe moduły. Rozbudowę taką można każdorazowo konsultować z pracownikami, którzy doradzą optymalny dobór nowych elementów powiększających powierzchnię regału. Regały półkowe świetnie sprawdzą się w takich pomieszczeniach jak: magazyny, hale fabryczne, sklepy, piwnice, garaże.

 

Regały magazynowe nadają się idealnie do przechowywania różnego typu produktów na dużych lub średnich powierzchniach – zadbają o organizację rzeczy i pozwolą wygodnie i bezpiecznie przechowywać różnego rodzaju towary przez lata!

 

Komentarz

Zostaw opinię

Platforma Dialogu Hurtowego
 Kontakty. Interesy. Pieniądze.

 

 

....tu zaczyna sie dobry biznes - zobacz