2019-05-26 | WARSZAWA
Partnerem serwisu jest:

Czym różnią się praliny Vobro od zwykłych czekoladek?

Handel

Autor: Multimedia 4

Wszystkie praliny Zakładów Produkcji Cukierniczej Vobro odznaczają się niepowtarzalnym smakiem, za którym stoi wysokiej jakości czekolada i rozpływające się w ustach nadzienie. Pralinom tym towarzyszy również niezwykła oprawa, bowiem opakowane są one w szykowne i eleganckie pudełka, które sprawiają, że czekoladki te dobrze sprawdzają się w roli prezentu na wyjątkowe okazje. Czekoladki Vobro to nie tylko stylowe bombonierki, ale również pojedynczo pakowane praliny sprzedawane w formie nieformalnej lub w formie luzu, które poprawiają nastrój i umilają jesienno-zimowe wieczory.

Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro – firma z wieloletnią tradycją

Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro to rodzinna firma, łącząca długoletnią tradycję z innowacyjnym podejściem do produkcji słodyczy. Na rynku cukierniczym funkcjonuje już od ponad 30. pod przewodnictwem Wojciecha Wojenkowskiego. Główna siedziba fabryki czekolady Vobro znajduje się w Brodnicy – mieście położonym w województwie kujawsko-pomorskim.

Wszystkie czekoladki Vobro fundują niepowtarzalne doznania smakowe i estetyczne, bowiem odznaczają się one nietuzinkowym kształtem i stylowym opakowaniem.

Czekoladki Vobro – jaką bombonierkę wybrać?

Kultowym produktem marki Vobro są praliny Frutti di Mare, które charakteryzują się fantazyjnym kształtem owoców morza. Ich największym atutem jest smak, który jest rezultatem połączenia białej i deserowej czekolady, a także delikatnego nadzienia w postaci kremu, dostępnego w czterech różnych smakach: karmelowym, orzechowym, mlecznym i kakaowym. Nie bez znaczenia jest również to, że czekoladki Frutti di Mare dostępne są w kilku różnych opakowaniach, które zachwycają swoją elegancją i oryginalnym designem. Oprócz tego w ofercie Zakładów Produkcji Cukierniczej Vobro znajdują się również klasyczne bombonierki, które idealnie sprawdzą się w roli uniwersalnego upominku dla mamy, cioci, ukochanej czy koleżanki. Na szczególną uwagę zasługuje bombonierka Cherry Paradise, która zawiera czekoladki z soczystą wiśnią w alkoholu. Oprócz tego ciekawą propozycją Vobro jest również bombonierka Fiorella, zawierająca cukierki wypełnione nadzieniem o smaku kokosowym, orzechowym i cappuccino. Pralinki te dostępne są w dwóch opakowaniach z motywem czerwonej i różowej róży.

Czekoladki Vobro – idealne na długie jesienno-zimowe wieczory

Czekoladki Vobro są idealnym towarzyszem na długie jesienno-zimowe wieczory. Największym atutem słodyczy tej marki jest szeroki asortyment, z którego każda osoba, nawet ta o najbardziej wyrafinowanym guście, znajdzie coś dla siebie. Dobrymi opiniami i uznaniem konsumentów cieszą się cukierki marki Vobro, które dostępne są w kilku różnych smakach. Mowa tu o:

  •         cukierkach “Trufla Dekorowana”,
  •         cukierkach „Michaś” z orzeszkami arachidowymi w czekoladzie,
  •         cukierkach „Jamajka” o smaku kokosowym,
  •         pralinkach Cherry Moment, czyli wiśniach w czekoladzie,
  •         cukierkach Caramelli z nadzieniem karmelowym.

Warto również zwrócić uwagę na nowość Zakładów Produkcji  Cukierniczej Vobro –  serię czekoladek Frutti di Mare Crunchy. Produkty z tej linii charakteryzują się fantazyjnym kształtem owoców morza, połączeniem białej i deserowej czekolady, a także nadzieniem wzbogaconym o chrupki słodowe. Nie bez znaczenia jest również to, że praliny te dostępne są w kilku różnych wariantach: oddzielnie pakowanych czekoladek (135 g) i eleganckich batoników (38 g).

Komentarz

Zostaw opinię

Platforma Dialogu Hurtowego
 Kontakty. Interesy. Pieniądze.

 

 

....tu zaczyna sie dobry biznes - zobacz