Announcement Announcement Module
Collapse
No announcement yet.
System CRM do zarządzania firmą Page Title Module
Przenieś Remove Collapse
Sprawdź TOP 10 artykułów i zwiększ sprzedaż od zaraz. Sprawdź TOP 10 artykułów i zwiększ sprzedaż od zaraz. Module
Collapse

Facebook - Dołącz do Grupy Facebook - Dołącz do Grupy Module
Collapse

X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• System CRM do zarządzania firmą

Jakich systemów CRM używacie na co dzień w swoich firmach, hurtowniach? Testowałem już kilka softów, w każdym jest coś fajnego. Przed podjęciem decyzji chciałbym poznać waszą opinię na ten temat.

Testoswałem do tej pory kilka programow zarowno takich dzialajacych w chmurze jak i stacjonarnych. Ostateczny wybor padla na ERP Enova. Nie tylko ze wzgledu na posiadanie pozadanych funkcji ale rowniez dobre wsparcie techniczne, caly proces wdrozenia i przeszkolenia pracownikow. Dziala to teraz jak dobrze naoliwiony mechanizm. Instalke mozesz pobrac z Tradiss -> http://www.tradiss.pl/
    Tam tez uzyskasz wsparcie techniczne i pomoc gdyby cos bylo niejasne.

Komentarzy

Czytałam ostatnio na stronie z poniższego linka, że przy wdrożeniu systemów ERP korzysta się najczęściej ze wsparcia firm zewnętrznych. Czy to przebiegało też u Was?
      Wdrożenie systemu SAP jest dużym przedsięwzięciem organizacyjnym dla każdej firmy. Niebagatelną rolę w tym procesie odgrywa współpraca z firmą wdroże

Komentarzy

Module
      Collapse

Zwiększ widoczność Firmy wśród tysięcy profesjonalistów Zwiększ widoczność Firmy wśród tysięcy profesjonalistów Module
      Collapse

Pracuje...
      X