2019-06-18 | WARSZAWA
Partnerem serwisu jest:

Jak zaciągnąć pożyczkę ratalną online?

Biznes

Autor: Multimedia 4

W życiu każdego człowieka mogą zdarzyć się takie sytuacje, że pilnie potrzebna będzie dodatkowa gotówka. Co zrobić, jeśli nie ma akurat żadnych oszczędności?

Najlepszym rozwiązaniem jest wówczas pożyczka ratalna online, którą można zaciągnąć na dowolny cel. Oferta firm pożyczkowych jest naprawdę duża, a niektóre z nich oferują nawet darmowe pożyczki dla pierwszych klientów. Jak skorzystać z pożyczki internetowej? Zobacz również Pożyczki ratalne – na co należy zwrócić uwagę?

Wybór firmy pożyczkowej

Pierwszym krokiem jest wybór firmy, w której zaciągnięta będzie pożyczka. Najwygodniejszą opcją jest skorzystanie z porównywarki, np. na stronie https://pozyczkowy-portal.pl/pozyczki-ratalne/. Dzięki temu można porównać oferty różnych parabanków i wybrać taką, która będzie optymalna zarówno pod względem kwoty i długości spłaty, jak i kosztów pożyczki. Ponadto można łatwo sprawdzić opinie na tematy poszczególnych parabanków, aby uniknąć ryzyka związanego np. ze zbyt wysokim oprocentowaniem lub dodatkowymi opłatami.

Na stronie istnieje też możliwość znalezienia różnego rodzaju promocji, dzięki którym można otrzymać pożyczkę bez dodatkowych kosztów lub zupełnie za darmo. Najczęściej są to specjalne oferty dla pierwszych klientów.

Wniosek i formalności

Po wybraniu najkorzystniejszej oferty można złożyć wniosek bezpośrednio ze strony porównywarki, klikając w przycisk „Złóż wniosek”. Wówczas otworzy się formularz internetowy, w którym należy podać swoje dane osobowe oraz numer konta bankowego, które powinno być utworzone na dane z dowodu osobistego wnioskodawcy. Ponadto konieczne jest podanie adresu mailowego oraz złożenie oświadczenia o dochodach.

Dodatkowe rubryki, które należy wypełnić, to kwota oraz źródło dochodu, którym może być umowa o pracę, renta lub emerytura. Przed złożeniem wniosku warto sprawdzić, jakie źródła dochodu akceptowane są przez daną firmę pożyczkową oraz do jakiego wieku można otrzymać pożyczkę. Przy większych kwotach lub przy długim okresie spłaty konieczne może być dostarczenie zaświadczenia o dochodach. Firma pożyczkowa może też sprawdzić wnioskodawcę w BIK. Po pozytywnej weryfikacji wniosku pieniądze przelewane są na wskazane konto.

Komentarz

Zostaw opinię

Platforma Dialogu Hurtowego
 Kontakty. Interesy. Pieniądze.

 

 

....tu zaczyna sie dobry biznes - zobacz