2018-10-15 | WARSZAWA
Partnerem serwisu jest:

Szansa na darmowy terminal płatniczy? Polska Bezgotówkowa!

Biznes

Autor: Multimedia 4

platnosc_karta_spozywczak

Chcesz rozwinąć swój biznes, ale boisz się kosztów związanych z zakupem sprzętu oraz abonamentem za usługę? Jest rozwiązanie, które pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości – Program Polska Bezgotówkowa!

Program Polska Bezgotówkowa – poznaj go lepiej!
Za sprawą sektora publicznego, Związku Banków Polskich, wydawców kart, ale również agentów rozliczeniowych pod koniec zeszłego roku została powołana Fundacja Polska Bezgotówkowa. Jej następstwem jest Program Polska Bezgotówkowa (wystartował na początku tego roku), którego celem jest przede wszystkim wsparcie polskich przedsiębiorców w rozwoju biznesu oraz popularyzacja płatności bezgotówkowych w Polsce. Dzięki programowi każdy przedsiębiorca (po spełnieniu kilku wymogów i zakwalifikowaniu się do niego), może liczyć na wsparcie. W jaki sposób wspiera Program Polska Bezgotówkowa? Przedsiębiorca otrzymuje darmowe terminale płatnicze (w zależności od skali może otrzymać nawet 3 terminale płatnicze), Fundacja Polska Bezgotówkowa pokrywa za przedsiębiorcę koszty związane ze świadczeniem usługi jaką są płatności bezgotówkowe (przez 12 miesięcy). Kto kwalifikuje się do Programu Polska Bezgotówkowa? Mikro i mały przedsiębiorca, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie korzystał z terminala płatniczego (w punkcie handlowo-usługowym), nie ma więcej niż pięć placówek oraz m.in. nie jest operatorem urządzeń samoobsługowych. Chcesz więcej? Sporo informacji związanych z Programem Polska Bezgotówkowa oraz procesem kwalifikacji znajdziesz na stronie https://bezgotowki.pl/o-programie/.


Darmowe terminale płatnicze – jest na to szansa!

Aby otrzymać darmowe terminale płatnicze wystarczy zrobić 4 kroki – wybrać terminal płatniczy, wypełnić zgłoszenie, przejść proces weryfikacji, poczekać na dostawę. Po przejściu powyższego procesu możesz rozwijać swój biznes i dostosować go do wymogów i preferencji klientów. Warto wspomnieć o terminalach płatniczych jakie zapewnia Ci Program Polska Bezgotówkowa. Pierwszy z nich jest model – terminal Smart D220 (najwyższy poziom bezpieczeństwa, obsługa najpopularniejszych kart m.in. Mastercard, Visa, JCB, UPI, możliwość płatności telefonem oraz BLIK, dotykowy ekran, wytrzymała bateria oraz elektroniczne potwierdzenie transakcji) oraz terminal standardowy (wersja mobilna oraz stacjonarna, płatność telefonem oraz kartą płatniczą, bezpieczeństwo transakcji oraz akceptacja najpopularniejszych kart). Wybór należy do Ciebie – dasz sobie szansę na rozwój!

Komentarz

Zostaw opinię

Platforma Dialogu Hurtowego
 Kontakty. Interesy. Pieniądze.

 

 

....tu zaczyna sie dobry biznes - zobacz