2018-09-18 | WARSZAWA
Partnerem serwisu jest:

Serwisy Forum Hurtowe i Hurtownie.pl rozpoczynają współpracę

Biznes

Autor: Multimedia 4

3171150 - three businessmen standing outdoors by building shaking hands and smiling (high key/selective focus)

 

Od początku lutego Forum Hurtowe i Hurtownie.pl w będą wzajemnie promować posiadane treści.

 

W ramach wzajemnej współpracy serwis Forum Hurtowe będzie promować Partnera jako sprawdzone miejsce  nawiązywania handlowych relacji, podczas gdy Hurtownie.pl zajmie się dystrybucją treści serwisu FH wśród 30 tys. członków swojej biznesowej społeczności.

Według Dawida Zająca, Dyrektora Zarządzającego Forum Hurtowe (FH), nawiązanie współpracy z tak znaczącym graczem jak Hurtownie.pl jest ważnym krokiem naprzód w rozwoju serwisu i przyniesie obustronne korzyści nie tylko dla obu portali, ale przede wszystkim dla przedsiębiorców rozwijających swój biznes za ich pośrednictwem.

Kierujący działem promocji Hurtownie.pl – Karol Hałapa  stwierdził, że Forum Hurtowe jest doskonałym miejscem do dystrybucji treści i materiałów promocyjnych partnerów biznesowych współpracujących z serwisem: „Wśród nas są setki managerów, specjalistów, właścicieli firm z różnych branż, rynków i sektorów biznesowych. Uważamy, że dzięki wyjątkowo dobrej pozycji rynkowej serwisu Forum Hurtowe
– w szczególności na lokalnym rynku – będziemy mogli jeszcze bardziej zwiększyć zasięg swojego działania –
dodał Hałapa.

Serwis forumhurtowe.pl jest dostawcą wartościowego contentu dla kadry zarządzającej firm działających na rynku hurtowym. Codzienne informacje branżowe wzbogacono w ostatnim czasie o porady związane z handlem, nowymi technologiami, logistyką, finansami, prawem i rynkiem pracy. Publikując branżowe newsy, raporty, rankingi, materiały edukacyjne i szkoleniowe, portal Forum Hurtowe stanowi swoisty think-tank dla uczestników rynku hurtowego.

 

Dodatkowych informacji udzielają:
Dyr. zarządzający Forum Hurtowe
Dawid Zając, tel. 783 967 448
d.zajac(at)forumhurtowe.pl

Dyr. zarządzający Hurtownie.pl
Karol Hałapa, tel. 796 909 066
karol(at)hurtownie.pl

 

 

Komentarz

Zostaw opinię

Platforma Dialogu Hurtowego
 Kontakty. Interesy. Pieniądze.

 

 

....tu zaczyna sie dobry biznes - zobacz