2018-10-15 | WARSZAWA
Partnerem serwisu jest:

Gadżety ułatwiające funkcjonowanie w kuchni

Biznes

Autor: Multimedia 4

obieraczka-do-ziemniakow-spomasz-naklo-oz8n

W dzisiejszych czasach każdy chce upraszczać sobie życie. Szczególnie w przypadku gotowania, wszystkie drobne gadżety i akcesoria, dzięki którym posiłki można przygotowywać szybciej i sprawniej, są mile widziane. Czasami wystarczy przejść się do sklepu z artykułami gospodarstwa domowego, aby przekonać się, jak wiele tego typu rzeczy pojawia się w sprzedaży. Niektóre z nich są designerskie i drogie, inne kosztują grosze, jednak są zwyczajnie niezastąpione.

Obieraczka do ziemniaków
W Polsce zjada się naprawdę sporo ziemniaków, warto sobie zatem ułatwić ich obieranie, poprzez zakup naprawdę dobrej obieraczki. Praktycznie każdy, kto wprowadzi tego typu gadżet do swojej kuchni, nie odbieraj już ziemniaków nożem. Dzięki obieraczce czynność ta jest bowiem szybsza oraz bardziej ekonomiczna – usuwa się cienką skórkę, a zatem obierek jest zdecydowanie mniej.

Maszynka do krojenia cebuli
Czy jest ktoś, kto lubi kroić cebulę? Zdecydowanie nie jest to wdzięczne zadanie, a przecież cebulę dodaje się do mnóstwa dań, w których Jest niezastąpiona. Za granicą można już kupić siekaną cebulę, pakowaną próżniowo w foliowe worki, w naszych sklepach jest jednak ona niedostępna. Warto zatem kupić sobie sprytny przyrządzik do krojenia cebuli, dzięki któremu będzie można siekać ją na grubsze lub drobniejsze kawałki.

Maszynka do robienia warzywnego makaronu
Odpowiednie obieraczka do warzyw przydaje się idealnie do tego, by przygotowywać z marchewki albo cukinii makaron. Coraz więcej osób zajada się tym daniem – do warzywnego makaronu można bowiem dodać odrobinę więcej sera – w końcu to tak bardzo niskokaloryczne danie. Będzie smakowało nie tylko weganon czy wegetarianom – makaron z cukinii czy marchwi świetnie zgra się też z sosem mięsnym. Aby jednak go szybko przygotować, trzeba mieć odpowiednią maszynkę.

Foremki na kostki lodu w ciekawych kształtach
Lato to czas, kiedy ludzie uwielbiają raczyć się chłodną lemoniadą, albo owocowymi drinkami na bazie lekkiego wina. Wszystkie te pyszności trzeba schłodzić lodem. Jeżeli do przygotowania kostek lodu użyje się foremek w ciekawych kształtach, a w wodzie przed zamrożeniem umieści się nieduże kawałki owoców, albo zatopi jadalne kwiaty, kostki lodu będą wyglądały jeszcze bardziej spektakularnie. Z pewnością zrobią wrażenie nie tylko na dzieciach.

Komentarz

Zostaw opinię

Platforma Dialogu Hurtowego
 Kontakty. Interesy. Pieniądze.

 

 

....tu zaczyna sie dobry biznes - zobacz