2018-10-15 | WARSZAWA
Partnerem serwisu jest:

Jaka drukarka fiskalna sprawdzi się w hurtowni?

Biznes

Autor: Multimedia 4

pckf-jaka-drukarka-fiskalna-sprawdzi-sie-w-hurtowni

Bardzo rozbudowany asortyment, mnóstwo zleceń do zrealizowania w tym samym czasie oraz wymagający klienci i kontrahenci. To podstawowe kwestie, które mogą się kojarzyć z działalnością hurtową. Dlatego wszelkiego rodzaju narzędzia, usprawniające funkcjonowanie takiego przedsiębiorstwa, są na wagę złota. A dotyczy to także produkowanych współcześnie drukarek rejestrujących.

Drukarki fiskalne stanowią obecnie często podstawowe wyposażenie wielu hurtowni. Wynika to m.in. z faktu, że przy użyciu większości takich urządzeń rejestrujących można wystawiać nie tylko paragony dla klientów indywidualnych, ale także faktury VAT dla kontrahentów. Ponadto, drukarki fiskalne doskonale sprawdzają się podczas pracy w rozbudowanych systemach do zarządzania handlem oraz zapewniają obsługę setek tysięcy pozycji towarowych. Jakie jeszcze, praktyczne rozwiązania, oferuje przedsiębiorcom polska branża fiskalna?

Definiowanie i obsługa bazy towarowej

Podstawową zaletą większości drukarek rejestrujących, które są obecnie dostępne na krajowym rynku fiskalnym, jest możliwość obsługi rozbudowanej bazy towarowej. Dlatego też wspomniane urządzenia są doskonałym rozwiązaniem dla firm oferujących bardzo dużo produktów, m.in. dla hurtowni. W tym przypadku standardem jest obsługa co najmniej 100 000 PLU. Wiele modeli może jednak współpracować ze znacznie większymi bazami towarowymi. Ich kolejnym atutem jest zaś precyzyjna identyfikacja wszystkim elementów asortymentu. Wydajne drukarki fiskalne mogą bowiem wystawiać dokumenty, na których pojawią się bardzo długie nazwy poszczególnych produktów.

Współpraca z innymi technologiami dla hurtowni

Przy wdrażaniu drukarki fiskalnej należy zdawać sobie sprawę z tego, że wspomniane urządzenie nie może funkcjonować w firmie samodzielnie. Aby w pełni wykorzystać jego potencjał, niezbędne jest połączenie z komputerem (stacjonarnym, laptopem lub terminalem typu POS) oraz oprogramowaniem sprzedażowym. W związku z tym, jak dzisiejsze drukarki fiskalne radzą sobie podczas współpracy z różnymi rozwiązaniami dla działalności hurtowniczej? Po pierwsze, wiele modeli posiada różnorodne interfejsy komunikacyjne, które gwarantują połączenie z większością komputerów. Wśród najpopularniejszych portów tego typu warto wspomnieć chociażby o RS-232, USB czy Ethernet. Ponadto, producenci drukarek rejestrujących dokładają dziś wszelkich starań, aby ich urządzenia gwarantowały zgodność z różnymi programami sprzedażowymi oraz sprzedażowo-magazynowymi.

pckf-drukarka-fiskalna-do-systemu-sprzedazy.jpg

Solidne i praktyczne rozwiązania konstrukcyjne

Polscy przedsiębiorcy, którzy zajmują się działalnością hurtowniczą, coraz częściej zwracają uwagę na wytrzymałość wdrażanych urządzeń elektronicznych. Technologie wykorzystywane w takich firmach powinny bowiem odznaczać się dużą odpornością na intensywną eksploatację. Co ciekawe, także drukarki fiskalne dla hurtowni są tworzone z myślą o pracy w wymagających warunkach. Poszczególne modele charakteryzuje się szczelnymi konstrukcjami oraz dobrze zabezpieczonymi mechanizmami termicznymi. Co więcej, wybrane drukarki rejestrujące występują w różnych wersjach konstrukcyjnych. Dzięki temu można je dopasować do stanowisk obsługi, które znajdują się w hurtowni.

Komentarz

Zostaw opinię

Platforma Dialogu Hurtowego
 Kontakty. Interesy. Pieniądze.

 

 

....tu zaczyna sie dobry biznes - zobacz