2018-10-15 | WARSZAWA
Partnerem serwisu jest:

Dlaczego warto zdecydować się na druk na HIPSIE?

Biznes

Autor: Multimedia 4

druk-wielkoformatowy-800x445

Inwestując w reklamę, chcemy by była ona możliwie jak najbardziej trwała. Doświadczeni, świadomi przedsiębiorcy, właściciele firm o dużej renomie wybierają te formy reklamy, które zapewniają długotrwały efekt. Z tego powodu rezygnują oni raczej z papierowych plakatów i ulotek, które przypadkowe osoby i tak wyrzucą do kosza. Zamiast tego interesującym rozwiązaniem mogą być elementy reklamowe dla sklepów, wykonane z płyt HIPS.

Czym jest HIPS?

HIPS to materiał, który jest powszechnie stosowany w przemyśle reklamowym. To inaczej polistyren wysokoudarowy, który powstaje jako modyfikacja polistyrenu poprzez dodanie butadienowego kauczuku. Te informacje mogą niewiele mówić osobom niezorientowanym w tworzywach, dlatego też o wiele lepiej opisać HIPS, wskazując na jego właściwości. HIPS jest materiałem bardzo lekkim. Tym, co decyduje o jego wykorzystaniu jest jednak fakt, że HIPS cechuje się wysoką udarnością – oznacza to, że łatwo poddaje się termoformowaniu. To sprawia, że doskonale nadaje się do tłoczenia nawet skomplikowanych form przestrzennych.
Zaletą HIPSU jest również fakt, że nie wymaga on suszenia wstępnego, co znacznie skraca proces druku reklamy i zmniejsza związane z tym koszty.

Nadruk na HIPS – doskonały pomysł na reklamę outdoorową

Płyty z HIPSU w ostatnim czasie znalazły bardzo szerokie zastosowanie w reklamie. Wiąże się to z faktem, że są one odporne na zniszczenia i bardzo efektowne. Przy zastosowaniu właśnie tego materiału możliwe jest osiągnięcie doskonałych efektów przy bezpośrednim druku UV i idealne odwzorowanie kolorystyczne. Płyty z HIPSU charakteryzują się powierzchnią z wysokim połyskiem.
Doskonale sprawdzają się do zastosowań zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Są bardzo odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, deszcz, śnieg, grad, wilgoć, działanie wysokich i niskich temperatur.

HIPS – zastosowanie

HIPS stosowany jest przede wszystkim do produkcji wysokiej jakości reklam outdoorowych. Jeżeli są Państwo zainteresowani zamontowaniem trwałej, atrakcyjnie prezentującej się tablicy reklamowej, to druk na HIPS jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem. Mogą mieć Państwo pewność, że taka tablica będzie doskonale się prezentować i wyróżniać żywymi kolorami. HIPS doskonale nadaje się również do wykonania wszelkiego rodzaju elementów reklamowych wewnątrz sklepu. Hips często wykorzystywany jest również przy tworzeniu stoisk targowych, bywa również łączony z kasetonami. Hips znajduje także szerokie zastosowanie w branży przemysłowej.

Komentarz

Zostaw opinię

Platforma Dialogu Hurtowego
 Kontakty. Interesy. Pieniądze.

 

 

....tu zaczyna sie dobry biznes - zobacz