2019-08-24 | WARSZAWA
Partnerem serwisu jest:

Nowoczesne rozwiązania

Bez kategorii

Autor: Multimedia 4

W różnych branżach zupełnie inaczej wygląda system przechowywania towarów i zarządzania przestrzenią magazynową. Dobrze przemyślana logistyka jest kluczem do sukcesu zarówno wielkich firm, jak i małych przedsiębiorstw. Poza tym z odpowiednimi regałami czy systemami jezdnymi spotykamy się również w bibliotekach czy też sklepach, gdzie stanowią element obowiązkowy. Oczywiście odpowiednio dobrany do specyfiki zarówno miejsca, jak i przechowywanych rzeczy.

Najlepsze regały na rynku

Przechowywanie mniejszych czy większych rzeczy w taki sposób, by nie uległy one uszkodzeniu, by pracownicy mieli do nich wolny dostęp i oczywiście by gwarantowały bezpieczeństwo wszystkim to podstawa planowania pionowej przestrzeni przechowywania. Poza tym warto pamiętać, że na regałach http://regalit.pl/ jesteśmy w stanie zmieścić naprawdę dużo oraz sprawnie zarządzać różnymi elementami – i ludźmi i towarem. Przy każdym projekcie hali lub też dostosowywaniu jej do potrzeb magazynowych koniecznie należy w taki sposób rozplanować miejsce, by poruszanie się między regałami nie sprawiało kłopotów i nie powodowało konfliktów, ani nie zagrażało bezpieczeństwu.

Katalog regałów magazynowych

Różnorodność hal magazynowych oraz specyfika towarów i każdej branży sprawiają, że nie ma uniwersalnych regałów do każdej przestrzeni. Najczęściej wybierane są takie typy jak paletowe, wysokiego składowania, półkowe, przepływowe, wjezdne, a także wspornikowe. Poza tym dostępne są również antresole i zabudowy piętrowe. Wszystkie z proponowanych układów i modeli charakteryzują się wysoką jakością i oczywiście odpowiednimi parametrami i atestami. Warto pamiętać, że duże rzeczy najlepiej magazynować na wytrzymałych półkach, a najlepiej na regałach paletowych. Najlepiej rozmieścić je w taki sposób, by wózek widłowy bez problemu mógł manewrować z towarem. Niezależnie od różnych elementów podstawowym parametrem będzie udźwig półek i wytrzymałość całej konstrukcji, a te dedykowane do przechowywania żywności mają posiadać odpowiednie atesty i muszą być pokryte specjalną farbą, która spełnia surowe normy PZH.

Coraz częściej popularne się bezśrubowe regały, które montuje się przy pomocy tak zwanych „klików”. W ten sposób szybko można zmienić wysokość półek w zależności od specyfiki danego towaru.

undefined

Komentarz

Zostaw opinię

Platforma Dialogu Hurtowego
 Kontakty. Interesy. Pieniądze.

 

 

....tu zaczyna sie dobry biznes - zobacz