2019-01-21 | WARSZAWA
Partnerem serwisu jest:

Indywidualnie projektowane zakręcarki Kert

Bez kategorii

Autor: Multimedia 4

zakrecarka-02-1

Każda linia produkcyjna musi być zaopatrzona w niezbędne elementy oraz urządzenia, bez których proces produkcji nie miałby prawa ruszyć z miejsca. Co najważniejsze polskie przedsiębiorstwo Kert dysponuje odpowiednimi produktami dla branży przemysłowej oraz produkcyjnej, które są znane nie tylko na polskim rynku, ale też na zagranicznym. Przedsiębiorstwo z polskim kapitałem pozwala zaopatrzyć się klientom w najwyższej klasy zakręcarki, które biorą czynny udział w zautomatyzowanym procesie produkcji na liniach produkcyjnych. Zakręcarki są indywidualnie projektowane na potrzeby klientów, tak aby na danych liniach spisywały się efektywnie i skutecznie zakręcały dane opakowania, w których znajdować będą się substancje płynne.

Urządzenie ze specjalną głowicą

Zakręcarki firmy Kert posiadają specjalną głowicą, która zapewnia optymalne dokręcenie w każdym rodzaju opakowania. Stosować można je więc bezproblemowo do różnych nakrętek, czy też triggerów. Są one na liniach produkcyjnych niezawodne, dlatego zamawiają je linie produkcyjne z całego świata, które są nimi zachwycone. W zakręcarkach zamontowane są specjalne serwomotory, które umożliwiają klientom zakręcanie na najwyższym z możliwych poziomów. W ten sposób zachowuje się pełną kontrolę nad procesem dokręcania nakrętki do danego opakowania. Wtedy też opakowanie lub butelka są przygotowane do transportu, który będzie zmierzał w stronę klienta, a z opakowaniem po drodze nie stanie się absolutnie nic złego. Zakręcarki można regulować pod kątem szybkości ich działania, można zwiększyć więc obroty ich pracy, jeśli są one dla danego klienta zbyt wolne.

Praca samodzielna lub jako część linii produkcyjnej

Zakręcarki KERT mają to do siebie, że mogą pracować samodzielnie lub też być wykorzystywane jako ważna część linii produkcyjnych. Dzięki nim:

  1. nakrętka na pewno nie odpadnie od opakowania,
  2. proces produkcji będzie realizowany znacznie sprawniej niż do tej pory,
  3. opakowania będą odpowiednio zabezpieczone podczas transportu.

Przedsiębiorstwo dostarcza zakręcarki na bardzo szeroką skalę, wystarczy złożyć na nie zamówienie, a na pewno otrzyma się je na swoją linię produkcyjną w krótkim czasie. 

Komentarz

Zostaw opinię

Platforma Dialogu Hurtowego
 Kontakty. Interesy. Pieniądze.

 

 

....tu zaczyna sie dobry biznes - zobacz